BTK

Biblijne Towarzystwo Kreacjonistyczne

Font Size

Cpanel

Antidotum

Od wtorku 2 września 2014, na antenie Religia TV, od godz 18:30 do 19:00, emitowano nowy program o nazwie  Antidotum.

Całość produkcji w ramach pierwszego sezonu składa się z odcinków 13-stu. Te półgodzinne publikacje telewizyjne, nadawano we wtorki i powtarzano w inne dni tygodnia (pory emisji publikowano w ramówce religia tv, można też było znaleźć informacje o emisji np. w tv.wp.pl lub cyfrowym polsacie).

Ten serial poświęcony jest zagadnieniom biblijnym, społeczno-politycznym oraz religii, nauce, wychowaniu i filozofii. Twórcy mają na celu rozprawienie się z mitami związanymi z prawdami wiary. Program powstaje na bazie opinii pochodzących z ulicznych sondaży, które następnie komentowane są przez ekspertów, przywołujących konkretne fakty i dowody - uwzględniające przekaz płynący z Pisma Świętego. Poszczególne odcinki znacząco pomagają zrozumieć co naprawdę wiadomo odnośnie otaczającego nas świata. I  ile z tej wiedzy podaje do wiadomości edukacja powszechna oraz masowe środki przekazu.

"Antidotum" pomaga dostrzec istnienie solidnego pomostu między nauką i wiarą. Zrozumienie tego faktu ma z kolei wpływ na nasze podejście do Boga i przesłania płynącego z Biblii.  Jednym z wątków jaki poruszany jest w tym cyklu są zagadnienia związane z kreacjonizmem biblijnym.

Tematy poszczególnych odcinków.

antidotum

Antidotum na facebooku

http://antidotum.tv

Jesteś tutaj: Home Antidotum