BTK

Biblijne Towarzystwo Kreacjonistyczne

Font Size

Cpanel

Przypadek ...

zdarzenie losowe, nieplanowane, niecelowe - może wytworzyć  złożony system?

Projekt ...

sam-9 czyli rozpoznawalny wzór, plan budowy. Swojego rodzaju odpowiednik informacji.

Informacja ...

inf uporządkowane dane, reguły,  kod. Przekaz treści. Występuje w przyrodzie  i  w  technice...

Sponsorzy

Każdy/a z nas może coś zrobić dla rozpowszechnienia prawd wynikających z Bożego Słowa. Morze składa się z kropel wody, budynek - z wielu cegieł. Jeżeli popierasz naszą misję, masz przekonanie do tego co robimy - możesz zostać naszym partnerem. Bycie partnerem oznacza, że jesteś uczestnikiem tych rzeczy, które Bóg robi i będzie robił przez nas i Ciebie. To oznacza, że będziesz uczestniczył w naszej nagrodzie.
Poza wsparciem modlitewnym, każdy może nas wspierać finansowo. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, Firmą czy Organizacją która chce pomagać innym – zapraszamy Cię do współpracy. Możesz wspomóc w praktyczny sposób działalność Biblijnego Towarzystwa Kreacjonistycznego.

Aby zostać sponsorem – darczyńcą  Biblijnego Towarzystwa Kreacjonistycznego wystarczy dokonać wpłaty na poniższy rachunek bankowy z dopiskiem w tytule wpłaty - "darowizna na cele statutowe".

Biblijne Towarzystwo Kreacjonistyczne
ul. Poznańska 34/3
87-100 Toruń

 
nr konta:  14 1160 2202 0000 0001 5862 5719


Jeśli możesz pomóc w tłumaczeniu  opublikowanych oraz nowych materiałów,  to zachęcamy Cię do współpracy.

Nasz email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim Sponsorom serdecznie dziękujemy.

"Ponieważ to, co o Bogu wiedzieć można, jest dla nich jawne, gdyż Bóg im to objawił. Bo niewidzialna jego istota, to jest wiekuista jego moc i bóstwo, mogą być od stworzenia świata oglądane w dziełach i poznane umysłem, tak iż nic nie mają na swoją obronę"   (List do Rzymian 1:19-20)

Jesteś tutaj: Home Sponsorzy